Eltronika

PL | EN | CZ

Image

ELEKTRONIKA BEZ TAJEMSTVÍ

Společnost Eltronika sp. z o.o. prodává od roku 1995 vybrané skupiny elektromechanických komponentů. V průběhu let jsme dosáhli vysoké úrovně specializace v distribuci. Získané zkušenosti a zavedené postavení na trhu uznali světoví výrobci, jako jsou: Samtec, Apem, Telit, Gaia, NVS, Sena, kteří nám svěřili autorizovanou distribuci a prodej jejich produktů v Polsku, České republice a na Slovensku .
Nabízíme optimální řešení a produkty individuálně přizpůsobené potřebám dané aplikace. Pro konstrukční práce nebo testování poskytujeme zdarma vzorky produktů a katalogy ve většině projektů. Máme také rozsáhlé technické znalosti, kterými podporujeme klienty v každé fázi spolupráce.

Slide 1
JSME AUTORIZOVANÝM DISTRIBUTOREM NÁSLEDUJÍCÍCH ZNAČEK:
Image

25 LET NAŠICH ZKUŠENOSTÍ
SLOUŽÍ VAŠIM POTŘEBÁM

DODÁVÁME PRODUKTY
Hledáte hotové výrobky v oblasti elektroniky? Podívejte se na náš rozsáhlý katalog produktů renomovaných značek. Poradíme vám, jaké produkty si vybrat, a efektivně je doručíme.

MODIFIKUJEME PRODUKTY
Nenašli jste v katalogu produkt, který splňuje vaše požadavky a je vhodný pro aplikaci ve vašem projektu? Dejte nám vědět a my je upravíme tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

DODÁVÁME VZORKY
Zašlete nám dotaz ohledně součástky do projektu a my vám rychle poskytneme bezplatné vzorky, abyste mohli produkty vyzkoušet, než se rozhodnete pro nákup. Víte, co kupujete!

NABÍZÍME ZNALOSTI A PODPORU
Potřebujete pomoc? Rádi Vám poskytneme naše rozsáhlé technické znalosti dosažené dlouholetými zkušenostmi a podporou v každé fázi projektu - až po záruční a pozáruční servis.

Titul národního distributora s nejlepšími prodejními výsledky jsme obdrželi od společnosti Samtec v letech 2014-2016, 2018-2019. Díky dovedně provedené konsolidaci objednávek od maloobchodních a velkoobchodních zákazníků jsme vyvinuli speciální logistický systém, který umožňuje získat další velkoobchodní slevy od společnosti Samtec. Naši klienti na tom získávají - platí mnohem nižší ceny, než jaké nabízí přímo výrobce.

Společnost APEM nám také udělila ceny za vynikající distribuci - v letech 2013, 2016, 2018, jako uznání vynikajícího růstu prodeje a přínos k novým příležitostem a vyhlídkám.
Jsme také hrdí na skutečnost, že již mnoho let úspěšně provádíme výzkumné a vývojové práce na vývoji nových technologií v oblasti bezdrátového přenosu dat M2M , a také synchronizace času a frekvence.

Naše velmi široká nabídka a vysoká kvalita nabízených komponent jistě splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud jste však v přiloženém katalogu nenašli potřebné produkty, kontaktujte prosím okamžitě naše obchodní oddělení. Naši aplikační inženýři pro vás připraví individuální nabídku.

DISTRIBUCE:

Eltronika je autorizovaným distributorem společností:

 • APEM - spínače, LED diody v rámečcích, manipulátory, joysticky, ovládací panely, klávesnice, součástky odolné proti vandalismu.. www.apem.com
 • SAMTEC - vysoce kvalitní konektory pro elektroniku a telekomunikaci, konektory s vysokou rychlostí a hustotou, deska - deska, RF, koaxiální, napájecí, vodotěsné IP68. Mezi naše silné stránky patří okamžité doručení bezplatných vzorků do 48 hodin, rychlé vyřízení objednávky (až 72 hodin) a zásilka na náklady společnosti Eltronika. www.samtec.com
 • APEX PLT - vysoce kvalitní vícepinové kruhové konektory, signální a průmyslové napájení, klešťové konektory, vodotěsné IP67. Konkurenční ceny, rychlé dodání. www.plt.com.tw. www.plt.com.tw
 • Gaia Converter - nejkvalitnější DC / DC převodníky, filtry a podpůrné moduly pro extrémní aplikace: letectví, armáda, doprava, průmysl. www.gaia-converter.com
 • Telit - spolehlivé GSM moduly (2G, 3G, 4G, 5G), navigační moduly GNSS, RF moduly, WiFi, Bluetooth www.telit.com
 • NVS Technologies - navigační moduly GNSS, Galileo, Beidou, určené pro náročné aplikace. www.nvs-gnss.com
 • SENA - moduly Bluetooth, ZigBee; USB, RS232 / 485 adaptéry; přístupové stanice; portové servery. www.senanetworks.com
 • Adeunis - rádiové modemy a terminály: RF, AMR WMBus, Vokker o, Sigfox, LoRa WAN. www.adeunis.com
 • Antenova - miniaturní antény: GSM, 4G LTE, GNSS, 2,4 GHz, 5 GHz, WiFi, NB-IoT, Bluetooth www.antenova.com
 • EAD Ltd. – profesionální antény:GSM, 4G LTE, GNSS, ISM, RFID, VHF, UHF, 2,4 GHz, 5,8 GHz antény www.ead-ltd.com
 • Teleorigin - profesionální telemetrická řešení, routery, terminály M2M. https://teleorigin.com
 • Clepsydratime - časové servery společnosti Elproma http://www.clepsydratime.com/

ico oferta9

Elektronické komponenty

ico trailer1 Telekomunikace Armáda Lék Průmyslová automatizace Doprava Bezpečnostní Zemědělské stroje Stavební stroje
Image

ico oferta9

Bezdrátové připojení M2M

Telekomunikace Telemedicína IoT Prodejní Bezpečnostní Sledování vozidla Inovativní systémy Individuální řešení
Image

ico oferta9

Synchronizace času